Bombers VS Da Hectors

Bombers VS Da Hectors

vs

Recap

Maecenas sed diam eget risus varius blandit sit amet non magna. Morbi leo risus, porta ac consectetur ac, vestibulum at eros. Vestibulum id ligula porta felis euismod semper. Duis mollis, est non commodo luctus, nisi erat porttitor ligula, eget lacinia odio sem nec elit. Vivamus sagittis lacus vel augue laoreet rutrum faucibus dolor auctor. Maecenas faucibus mollis interdum. Donec ullamcorper nulla non metus auctor fringilla. Fusce dapibus, tellus ac cursus commodo, tortor mauris condimentum nibh, ut fermentum massa justo sit amet risus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue.

Details

Date Time League Season
April 4, 2016 5:47 pm Brossard(Co-ed) Winter 2023 Spring 2023

Results

Team1234T
Team 14566565132
Team 24546656555123

Team 1

# Player Position PTS REB AST STL BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO PF
1Player 8Guard200000000000000000
Player 7-13300000000000000000
Player 1-500000000000000000
Player 6-600000000000000000
Player 5-500000000000000000
Player 2-3300000000000000000
Player 4-000000000000000000
Player 3-2200000000000000000
 Total 20600000000000000000

Team 2

Position PTS REB AST STL BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO PF
 000000000000000000